izmir foça ilçesinde tamamen foça taşı ile yapılmış masrafsız lüx müstakil ev nakit satılık

Fotoğraflar yükleniyor

1.850.000
İlan No 796
İlan Tarihi 2 Eylül 2021
240
Oda Sayısı 5+2
Bina yaşı 0
Kat sayısı 2
Bulunduğu kat Müstakil
Banyo sayısı 3
Balkon sayısı Yok
Isıtma Klima
Eşyalı Hayır
Kullanım durumu Sıfır
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Ödeme Şekli (Barter Çeki, Takas, Nakit) Nakit
Takas Hayır

İzmir’in Foça İlçesine bağlı Foça’ya 8 km mesafede Bağarası Köyünde bulunan ve tamamen taş bina olarak inşaa edilen evimiz Giriş katı ve Bodrum Katı olarak toplam 240 m2 lik bir oturma alanına sahiptir.Arsa toplamı 500 m2’dir.Taş ev olarak inşaası tamamlanmış olup,iç cephede herhangi bir çalışma yapılmamıştır.Projesi mevcut olup alacak olanlar kendi zevklerine uygun bir döşeme ve yerleşim  yapabileceklerdir.

Giriş katı içerisinde yaklaşık olarak 45 m2’lik bir asma kat planı mevcut olup alacak olan kişiler bunuda tamamlayacaklardır.Evin Su ve Elektrik tesisatları yapılmamış olup evin alt kat ve üst kat tüm pencere ve kapıları tamamlanmıştır.Pencereler WINSA PVC olarak ,üst kat ana giriş kapısı Ahşap Ferforje doğrama ve alt kat giriş kapısıda Formet Çelik kapı olarak tamamlanmıştır.Giriş katın şöminesi tamamlanmış ve kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Evin dört bir tarafının bahçe ve istinat duvarları tamamlanmış sadece alt kattaki bahçeye havuz yapılabileceği düşüncesi ile kepçe çalışması için 8 m’lik bir açıklık bırakılmıştır.Havuz inşaası tamamlandıktan sonra bahçe duvarı kapatılacaktır. Evin iç kısmının ,su ve elektrik tesisatlarının,havuz projesinin ve peyzajın tamamlanabilmesi için ayrılan bütçe yaklaşık olarak 350,000 TL’dir.

Bulundugumuz bölgede inşaatlar ve projeler 2021 yılında devam edecek olup istendiği takdirde Elektrik ve Su için müracaat edilmesi halinde kısa sürede Su ve Elektrik bağlanabilmektedir.Sokak lambaları tamamlanmış ve Yol çalışmalarına başlanmış olup yollara stabilize mıcır serilmiştir,yolların asfalt kaplama işlemleri ise yaz aylarında tamamlanacaktır.

Foça'nın Parlayan Yıldızı Bağarası'da Şehir Gürültüsünden Uzak Sessiz Sakin Keyifli Bir Yaşam Sürebileceğiniz Evimiz

Tamamen Orjinal Taş Ev Olarak İnşaa Edilmiştir;

Tüm İnşaatı Tamamlanmış İçini Kendi Zevkinize Göre İnşaa Edebileceğiniz Bu Villamız,

Giriş Kat ve Bodrum Katı Olmak Üzere 240 m2 Kullanım Alanına Sahiptir.

Arsa Toplamı 500 m2’dir.

Giriş Katı İçerisinde Yaklaşık Olarak 45 m2’lik bir Asma Kat Planı Mevcut

Pencereler WINSA PVC Olarak ,Üst Kat Ana Giriş Kapısı Ahşap Ferforje Doğrama ve Alt Kat Giriş Kapısıda Formet Çelik Kapı Olarak Tamamlanmıştır.

Giriş Katın Şöminesi Tamamlanmış ve Kullanıma Hazırdır.

Evimizin Dört Bir Tarafının Bahçe ve İstinat Duvarları Tamamlanmış Sadece Alt Kattaki Bahçeye Havuz Yapılabileceği Düşüncesi ile Kepçe Çalışması için 8 m’lik Bir Açıklık Bırakılmıştır.

TAMAMI NAKİT SATILIKTIR

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
28 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.