yeni nesil teknoloji lazer duvar baskı ve yazıcısı

330.000
İlan No 2112
İlan Tarihi 10 Ekim 2022
Durum İkinci El
Takas Olacakmı? Evet
Takas Araç Takas

VİDEO LİNKİ EKTE MEVCUTTUR MUTLAKA İZLEYİN

1 ADET MEVCUTTUR

YANINDA 

25.000 TL DEĞERİNDE 

LAZER KAFA BEDELSİZ VERİLECEKTİR 

1 ADET MEVCUTTUR 

KUTUSUNDA 

SIFIR AYARINDADIR

330.000 TL ÜZERİNDEN 

% 50 NAKİT 

% 50 BARTER ÇEKİ 

VEYA 

TAKAS İLE SATIŞA SUNULMUŞTUR

 

KUTUSU AÇILMAMIŞ MAKİNA PİYASA DEĞERİ 390.000 TL DİR

model:PE-UV40yapı:Dikey
Makine gövdesi:Alüminyum-magnezyum alaşımı, Çerçeve yapısı, KatlanabilirGerçek Baskı Boyutu (Y × G):2000 × 4500mm (Standart)
Ana Kart Yapılandırması:4 çekirdekli CPU, 8G DDR bellekMeme Modeli:Standart: EPSON piezoelektrik nozul × 1 (Çift nozul özelleştirilebilir)
MÜREKKEP:Su bazlı / UV mürekkepUV Işık Soğutma Yöntemi:Hava soğutmalı
Çalışma ortamı:0 ℃ ~ 50 ℃ karsızAmbalaj Boyutu (L × G × Y):900 x 500mm x 1500 mm
Vurgulamak:

200W Katlanabilir UV Duvar Yazıcısı

3.5PL Katlanabilir UV Duvar Yazıcısı

8G DDR Duvar Yazıcı Makinesi


Katlanabilir UV Duvar Yazıcı Makinesi

Duvar / Seramik Karo / Ahşap Tahta / Cam için

(Modeli: PE-UV40)

 

► Ürün TanımıUV Duvar Yazıcı Makinesi

 

Perfect Laser, PE-UV40 adlı yeni bir UV duvar yazıcı makinesini piyasaya sürdü.Önceki UV30 ile karşılaştırıldığında daha kompakttır, taşınması ve nakliyesi daha kolaydır ve bu nedenle navlun maliyetlerinden tasarruf sağlar.Ve UV soğutma yöntemi hava soğutmalıdır, bu su soğutmalı duvarlardan daha iyidir.UV duvar yazıcı makinesinin kullanımı daha uygundur.Anakartın 8G'ye kadar daha büyük bir belleği vardır.Bu UV Duvar Yazıcı Makinesi, piyasadaki popüler H-çerçevesini, sifon sürekli mürekkep besleme sistemini, çift sensörlü otomatik algılama, mikro piezoelektrik mürekkep püskürtme teknolojisini ve değişken mürekkep damlacıklarını kullanarak baskı efektini daha canlı ve gerçekçi hale getirir.PE-UV40 piyasaya sürüldüğünde, pazarda büyük ilgi gördü ve müşteriler tarafından beğenildi.
 
►Ürün ÖzellikleriUV Duvar Yazıcı Makinesi

 

1. Vücut, katlanabilir ve silindir tasarımı ile küçük ve zariftir, görünüşte mükemmeldir ve taşınması ve taşınması kolaydır.

2. İsteğe bağlı çift baskı kafası, baskı hızını iki katına çıkarır;Aynı zamanda hızlı kuruyan ve uzun süre solması kolay olmayan orijinal modelin çabuk kuruyan ve su geçirmez teknolojisi kullanılmaya devam edecek.

3. Hava soğutmalı, su soğutmalı duvar yazıcılarına göre daha kullanışlıdır.

4. Mikro piezoelektrik inkjet, VSDT değişken mürekkep damlası, yüksek hata toleranslı tüylendirme teknolojisi, daha yüksek baskı kalitesi kullanma.

5. Sürekli çalışma, dahili UPS yedek gücü isteğe bağlıdır, gücü kestikten sonra sürekli çalışabilir.Baskı işlemi beklenmedik bir şekilde kesilse bile, gelişmiş otomatik görüntü ekleme sistemi önceki çalışmaya devam edecek, baskıyı tamamlayacak ve hurda oranını düşürecektir.

6. Hiperbolik "afiş" sensörü, nozülün düz olmayan duvar hasarı nedeniyle duvara çarpmasını önlemek ve kayıp oranını azaltmak için yukarı ve aşağı algılama için Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilmektedir.

7. Isıtma fonksiyonu ile daha sert çalışma ortamına uyum sağlayın, normal olarak 0 ℃ -50 ℃ ortamında çalışabilir.

 

Benzer ilan bulunamadı
346 kez görüntülendi.